Šampuk s marockým jílem a mátou

Tuhý šampon s osvěžující vůní peprnomátové silice na normální až mastné vlasy.

Marocký jíl má schopnost absorbovat nečistoty z pokožky a vlasů a dodat prospěšné minerály, používá se jako detoxikační čisticí prostředek, zlepšuje rozšířené póry.

Máta má protizánětlivé účinky, mírní svědění hlavy a vyživuje vlasy. Funguje proti lupům. Skvělá i na mastné vlasy, kterým dodává objem a lehkost.

Amla výborně poslouží jako vlasový kondicionér, vlasům dodává objem a lesk. Obsahuje celou řadu vitamínů a cenných látek.

Rýžový protein zvětšuje objem vašich vlasů, hydratuje a zjemňuje, působí jako antistatická látka proti elektrizujícím vlasům.

Šampuk je tuhý šampon na mytí vlasů, vyrobený z tuhých povrchově aktivních látek jemného účinku - z kokosového oleje, dobře pění a nezatěžuje vlasy.

Je bez konzervantů, s přídavkem extraktů a aktivních složek pro péči o vlasy. Jedná se o koncentrovaný výrobek, 40 g šampuk odpovídá přibližně 200 ml tekutého šamponu (vystačí na 30-40 použití v závislosti na délce vlasů).

Je skladný, nikde se nerozlije, pohodlný na cesty do fitka, bazénu, na služební cestu, dovolenou, na cestu letadlem. Je ekologicý a biologicky rozložitelný. Je příjemný i jako dárek. Ve svém složení je schopný udržet si maximální množství přírodních látek, olejů, bylinek.... Navíc s pH akceptovatelným k pokožce hlavy.

NÁŠ TIP!

Šampuk rozmydlete do kořínků mokrých vlasů dokud nevytvoří pěnu. Hlavu s kořínky masírujte a ideálně nechte několik minut působit. Poté smyjte tekoucí vodou. Postup lze opakovat. Délka vlasů se omyje postupně, jak mydlinky stékají po nich dolů. Na závěr můžete přidat studený oplach. Přebytečnou vodu vymačkejte do ručníku a rozčesejte obvyklým způsobem. Pro snadnější rozčesávání delších vlasů doporučuji vlasové rozčesávací sérum.

Hmotnost: 40 g +/- 10% v závislosti na odparu

Součástí výrobku je hliníková dóza, slouží jako transportní obal. Šampuk skladujte na suchém místě s přístupem vzduchu, nevystavujte slunečnímu záření.

Složení:
SCI, SLSA, mátový hydrolát, kyselina stearová, kakaové máslo, marocký jíl, amla, epsomská sůl, rostlinný glycerin, laktát sodný, kyselina mléčná, rýžový protein, peprnomátová silice

Ingredients:
Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Mentha Piperita Leaf, Stearic acid, Theobroma Cacao Seed Butter, Moroccan Lava Clay, Emblica Officinalis Fruit Powder, Magnesium Sulfate, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Hydrolyzed Rice Protein, Mentha Arvensis Herb Oil, Limonene*

*Přirozená součást éterických olejů, možné alergeny

180,00 Kč